שבוע 7 - שק הריון ריק - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות,
    ביום שישי בבדיקת דופק גיליתי ששק ההריון ריק. זה היה בשבוע 7 והרופאה אמרה לי לחזור עוד שבוע בתקווה שיהיה שינוי אבל המחזור שלי סדיר והביוץ בזמנו הרגיל וגם נשמע מהרופאה שהסיכוי ממש נמוך.
    אני עדיין עם בחילות ותשישות איומה ומסתובבת חצי מהזמן כמו זומבי וחצי מההזמן בוכה.

אני משום מה חסרת תקווה ומסתכלת קדימה לכיוון ההפלה כי אהיה יותר שבר כלי אם תהיה לי ציפיה אפילו קטנה לעובר עם דופק.
    החלטתי שאני מעדיפה לעשות גרידה או שאיבה ואני ממש אשמח לקבל המלצות על מקומות שקיבלתם בהם יחס אנושי ורגיש ואולי אפילו שם של רופא ספציפי.
    כנראה בגלל המצב (קורונה)אני מעדיפה בית חולים פרטי כמו אסותא או מדיקל סנטר הרצליה
    אבל באמת שאשמח לכל המלצה.
    תודה
16 תגובות
עמוד 1
  • מצטערת לשמוע. אני באותו המצב. רק שאצלנו זה היה ביום ראשון.

האמת שזה שאת עדיין עם בחילות ותשישות נשמע לי מעודד. אצלי כל סימני ההריון נשרו. החזה חזר לגודלו, העצירות נעלמה, הפנים חלקות מחצ'קונים. מחר נלך למיון ונקבע גרידה.
    אז אין לי עדיין עצות, רק הזדהות...
    ובמקומך הייתי הולכת לעוד אולטרסאונד, ואז מחליטה.
  • מצטערת לשמוע. אני באותו המצב. רק שאצלנו זה היה ביום ראשון.

האמת שזה שאת עדיין עם בחילות ותשישות נשמע לי מעודד. אצלי כל סימני ההריון נשרו. החזה חזר לגודלו, העצירות נעלמה, הפנים חלקות מחצ'קונים. מחר נלך למיון ונקבע גרידה.
    אז אין לי עדיין עצות, רק הזדהות...
    ובמקומך הייתי הולכת לעוד אולטרסאונד, ואז מחליטה.
    היי, כל כך כואב לי לשמוע וליבי איתך.
    זה כל כך קשה ושובר. אלו ימים לא פשוטים בכלל.
    ואני מחזיקה לך אצבעות שהכל יעבור מהר, בקלות ושיהיה הריון חדש ותקין בקרוב.

אני הולכת לאולטרסאונד בראשון אבל מכינה את עצמי לרע מכל. יודעת שהסיכויים קטנים ובינתיים מרגישה מגוחך שאני מגדלת שק הריון ריק וסובלת מבחילות :(
    אני באמת מאחלת לך שיעבור בקלות.
    שלא נדע עוד כאב כזה??
  • היי, כל כך כואב לי לשמוע וליבי איתך.

אני הולכת לאולטרסאונד בראשון אבל מכינה את עצמי לרע מכל. יודעת שהסיכויים קטנים ובינתיים מרגישה מגוחך שאני מגדלת שק הריון ריק וסובלת מבחילות :(
    שלא נדע עוד כאב כזה??
    אמן ואמן!
    הלוואי ששתינו נחבוק תינוקות עוד השנה.
  • היי, כל כך כואב לי לשמוע וליבי איתך.

שלא נדע עוד כאב כזה??
    בהצלחה היום..
    עדכני איך היה
  • בהצלחה היום..
    עדכני איך היה
    שק ריק עם שק חלמון, בלי קוטב עוברי.
    בקיצור, מחפשת המלצות על רופאים לביצוע גרידה.

מה שלומך?
  • שק ריק עם שק חלמון, בלי קוטב עוברי.
    בקיצור, מחפשת המלצות על רופאים לביצוע גרידה.

מה שלומך?
    אוף )-: מצטערת.
    השק מתאים לשבוע 7?

אני אחרי גרידה. הייתה לנו עוד הפתעה קשה בדרך. הייתה לי תקווה סודית שהשק יתפתח. מה גם שהבטא המשיכה לעלות, אמנם לא בצורה תקינה. באולטסראונד הנוסף השק נשאר קטן, וגילו לידו שק ריק נוסף...

ציקוטק לא היה אופציה בשבילי, היה לי ניסיון גרוע איתו. הלכתי לפריימדיקל ליד תל השומר. בארבע וחצי אושפזתי, בשבע כבר הייתי בבית. עשו עוד אולטרסאונד לפני, אז אני לא בסרטים שאולי קרה משהו ברגע האחרון.

זה היה הריון ivf, יקח זמן עד שנוכל לחזור לטיפולים. אז משתקמת ומעבדת :-) והקלה גדולה להיות אחרי. מקווה שבקרוב תהיי גם (אלא אם יצוץ שם דופק!), ושהסיבוב הבא יהיה פיצוי ענק, כזה שנגיד עליו "היה שווה".
  • שכחתי שבמקור חיפשת המלצה - אסותא ומדיקל לא ענו לי עד עצם היום הזה. בפריימדיקל יש לנו חבר רופא, מרגע שפנינו אליו זה היה מהיום להיום. אם את מכירה מישהו, זה הזמן להפעיל קשרים, אחרת קשה לקבל תגובה.
    אבל הצוות שם היה נהדר, והם זמינים עונים בטלפון. ממליצה עליהם בכול מקרה.
  • אוף )-: מצטערת.
    השק מתאים לשבוע 7?

אני אחרי גרידה. הייתה לנו עוד הפתעה קשה בדרך. הייתה לי תקווה סודית שהשק יתפתח. מה גם שהבטא המשיכה לעלות, אמנם לא בצורה תקינה. באולטסראונד הנוסף השק נשאר קטן, וגילו לידו שק ריק נוסף...

ציקוטק לא היה אופציה בשבילי, היה לי ניסיון גרוע איתו. הלכתי לפריימדיקל ליד תל השומר. בארבע וחצי אושפזתי, בשבע כבר הייתי בבית. עשו עוד אולטרסאונד לפני, אז אני לא בסרטים שאולי קרה משהו ברגע האחרון.

זה היה הריון ivf, יקח זמן עד שנוכל לחזור לטיפולים. אז משתקמת ומעבדת :-) והקלה גדולה להיות אחרי. מקווה שבקרוב תהיי גם (אלא אם יצוץ שם דופק!), ושהסיבוב הבא יהיה פיצוי ענק, כזה שנגיד עליו "היה שווה".
    ממש שמחה לשמוע שעבר לך בשלום!
    אני גם פוחדת ממש מהציטוטק הזה ומעדיפה גרידה. אתמול התחלתי לעשות קצת בירורים ונלחצת לשמוע שנותנים גם ציטוטק להרחבת צוואר הרחם לפני גרדה או ששמים למניירה (האצה הזו)
    שניהם נשמעו לי נוראיים.
    איך היה אצלך?

דרך אגב יש איזה רופא ממדיקל ששמו חן גולדשמידט שהבנתי שמומלץ. נתקלת בשם שלו במקרה?
  • לי לא נתנו ציקוטק, כי היה לי (ועדיין) חשד לעוד עובר חוץ רחמי... אחרת היו נותנים. אבל החלק הקשה בציקוטק זה שאחר כך מדממים ימים ושבועות, כולל לפגוש את השק, ובסוף לא בטוח שהכול יצא. כשזה בשילוב גרידה החלק הזה מתבטל. אז נראה לי שזה יהיה בסדר :-)

הציקוטק היה לי מחריד. אבל זה היה עם עובר הרבה יותר גדול מעכשיו. דיממתי שבועות, ההורמונים יוצאים יותר לאט, וצריך לחזור אחרי כמה ימים לעוד אולטרסאונד. הגרידה הייתה בהרדמה מלאה. התעוררתי והאירוע הסתיים סופית. אמנם רעדתי מקור כשהתעוררתי, אבל זה עבר די מהר, וסהכ לי זה היה ממש עדיף. יש בנות שמעדיפות ציקוטק כי זה בלי הרדמה וניתוח.

לא שמעתי על ד"ר גולדשמידט. אבל אם מישהי אמרה לך שעברה אצלו חוויה טובה (עד כמה שאפשר...) זה נראה לי בסדר. כן כדאי לדבר לפחות עם מישהי אחת שמכירה. מקווה שיהיו לו בשבילך תורים בקרוב, ושתהיי אחרי.
  • (קלטתי שיצא קצת לא ברור. הנה שוב):

עברתי לפני שנתיים הפלה בציקוטק, ואתמול גרידה בלי ציקוטק. הגרידה הייתה עדיפה בעיני, חוזרים הביתה וזה מאחוריך. נראה לי שציקוטק בשילוב גרידה זה לא נורא כמו רק ציקוטק.
  • (קלטתי שיצא קצת לא ברור. הנה שוב):

עברתי לפני שנתיים הפלה בציקוטק, ואתמול גרידה בלי ציקוטק. הגרידה הייתה עדיפה בעיני, חוזרים הביתה וזה מאחוריך. נראה לי שציקוטק בשילוב גרידה זה לא נורא כמו רק ציקוטק.
    הרופא שקבעתי איתו בסוף אמר שאין צורך בהרחבה בכלל בגלל שההריון צעיר והשק ריק.

עכשיו צריכה לחכות עוד שבוע עד ההליך.
    עוד שבוע ארוך מידי: ( (עדיין עם בחילות)

שיעברו הימים בקלות ומאחלת לך בקרוב הריון תקין עד סופו.

תודה על התמיכה הזו, עזרת לי:)
  • מעולה שאין צורך בהרחבה! ומעולה שיש לך כבר תור. (ושבוע זה באמת ארוך. אבל יש לזה גם יתרון. ככה תהיי בטוחה שבאמת לא הייתה ברירה. אני לא חושבת שהייתי מסוגלת לעבור את זה ברגע שהבשורה התקבלה, משהו בלב נאחז בתקווה שמשהו עוד יצוץ שם. עד שכבר באמת היה ברור שזהו, לא יצוץ, וזה הקל).

בהצלחה רבה!

מקווה שהבחילות ידעכו, בחילות בחינם זה באמת לא הוגן. ובעוד שבוע את אחרי :-)
  • מה שלומך?
  • עדיין עם בחילות. מטריף שזה לא יאמן.

נוסעת עוד שעתיים לעשות את ההפלה.
    מתה להיות אחרי זה כבר.

מה איתך?
  • בהצלחה רבה!!! תרגישי טוב. עדכני שחזרת בשלום.

אני כבר שבוע אחרי. ורק עכשיו מתחילה לחזור לעצמי. ההחלמה לא הייתה מיידית כמו שחשבתי. לא היה נורא, אבל בהחלט הצריך שיקום. דיממתי כל השבוע, היום נראה לי שהפסיק. ויום או יומיים אחר כך התחילו לי מיגרנה ובחילות. זה מאד אישי, מקווה שלא תפגשי כאלו.
  • בהצלחה רבה!!! תרגישי טוב. עדכני שחזרת בשלום.

אני כבר שבוע אחרי. ורק עכשיו מתחילה לחזור לעצמי. ההחלמה לא הייתה מיידית כמו שחשבתי. לא היה נורא, אבל בהחלט הצריך שיקום. דיממתי כל השבוע, היום נראה לי שהפסיק. ויום או יומיים אחר כך התחילו לי מיגרנה ובחילות. זה מאד אישי, מקווה שלא תפגשי כאלו.
    חוזרת לעדכן שעבר ממש בשלום.
    בבוקר אחרי היו לי מיחושים אבל לא הייתי צריכה משכך כאבים. אין דימומים והגוף שלי מסתגל חזרה.
    אני במנוחה ויש קצת נפילות מתח (בטח הורמונליות) פה ושם אבל בסה"כ ממש עבר בקלות:)
    שיעברו עלינו ימים קלים.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה